Foneminis suvokimas. Nuo anatomijos iki garsų analizės ir sintezės.
Apie Mokymus
Mokymai „Foneminis suvokimas. Nuo anatomijos iki garsinės analizės ir sintezės“ – tai mano perskaitytų mokslinių knygų, išklausytų tobulinimosi kursų bei asmeninės praktikos sintezė. Į mokymus sudėta tai, ką turi žinoti kiekvienas sąmoningas logopedas, kuris siekia asmeninio profesionalumo.
Mokymų programa:
1. Nuo kada ir kaip mes girdime?
2. Kaip formuojasi girdimasis suvokimas?
3. Girdimojo suvokimo sutrikimo priežastys.
4. Galvos smegenų centrai atsakingi už garsų apdorojimą.
5. Kuo skiriasi foneminė klausa ir foneminis suvokimas?
6. Ar girdėti ir klausytis yra tas pats?
7. Girdimojo suvokimo ir foneminio suvokimo lavinimas.
8. Kaip klausos suvokimo sutrikimas veikia vaiko gebėjimą mokytis?
9. Foneminis suvokimas ir disgrafija. Į ką atkreipti dėmesį?
Teisingai suvokti fonemas yra labai svarbu, tik suvokimo dėka mes galime tiksliai išgirsti žodį ir jį be klaidų užrašyti. Šios problemos šiandieniniams vaikams yra daug dažnesnės nei prieš 30 metų. Kas pasikeitė bėgant metams ir ką tėvai bei logopedai gali padaryti, kad padėtų vaikui tapti dėmesingu klausytoju? Visus atsakymus rasite šiuose mokymuose – teorijos ir video pavyzdžių formatu.
Išklausę mokymus, Jūs žinosite kaip formuojasi girdimasis ir foneminis suvokimas. Kas gali eigoje nutikti? Kaip atpažinti sutrikimą bei kaip jį sušvelninti (kompensuoti)? Kokios būna garso charakteristikos ir kaip jas lavinti tikslingai žaidžiant?
Jūsų patogumui 4.5 valandų mokymai išskaidyti į 6 dalis. Taip pat bus pateikti 54 trumpi video iš kabineto, kuriuose jūs matysite veiklų su vaikais pavyzdžius.
Mokymų įrašai bus pasiekiami 12 mėn.
Mokymų turinys
Mokymai
-
1 dalis
34:18 -
2 dalis
43:29 -
3 dalis
37:36 -
4 dalis
26:38 -
5 dalis
01:09:01 -
6 dalis
44:11